Focení iPhonem: Nejlepší fotokouzla (180 min)

Váš status
Nepřihlášen/a
Cena
999 / 1399 Kč v balíčku
Začněte studovat!

Úvod a rychlé tipy pro lepší fotky

Speciální podrobné díly

Dotáhněte ovládání k dokonalosti

Podrobný průvodce magií kompozice

Aplikace, fígly, zajímavosti

Co je obsahem kurzu Focení iPhonem: Nejlepší fotokouzla?

Hlavní cíl je prostý: ve dvou hodinách videí plných tipů a triků studentům ukázat, jak iPhone využít na maximum. A naučit je klíčové postupy, které z mobilu udělají mocnou zbraň pro fotografování, která v některých situacích (a zejména v krajině) může směle konkurovat, ba překonat výkony “pořádných” digitálních foťáků. Cílem tedy je rychle a výrazně účastníky posunout vpřed v tom, co jsou schopni ze svých iPhonů vytáhnout.

Je kurz hodně zaměřený na aplikace?

Ne, není. Samozřejmě, různé technické fígly jsou hodně zásadní, ale kurz je zaměřený především na využití defaultních funkcí iPhonu a také klasických fotografických postupů, tedy práci se světlem, kompozicí atp. V budoucnu však plánujeme kurzy rozšířit právě o recenze a přehledy šikovných aplikací, ty však nejsou pro rychlý skok vpřed tak zásadní. Přesto dodejme, že podmínkou zdárného absolvování kurzu je zakoupení aplikace ProCamera a jejího rozšíření VividHDR (cca 300 Kč).

Potřebuji nějakou speciální výbavu?

Ne, až na jednu zásadní výjimku, viz výše: pro absolvování kurzu je důležité zakoupit si jednu konkrétní aplikaci, a to ProCameru a její rozšíření VividHDR (cca 300 Kč).

Pro jaké iPhony je kurz určený?

To není nijak omezeno - ideální je však mít iPhone od typu 6S výše, protože od tohoto modelu iPhony pracují s Live Photos, které se hodí pro “rozmazávání vody”, a navíc mají možnost fotit do rawu. I to jsou však spíše maličkosti.

Comments are closed.