Ohlasy a reference

Děkuji za skvělé ohlasy, tu je pár z nich (publikuji se svolením autorů) díky za ně! Jan Rybář

“… nadšeně doporučuji!”

Potenciálním zájemcům Vaše kurzy s čistým svědomím nadšeně doporučuji! Postupně, jednoduchým výkladem s ukázkami v lekci, jste mi osvětlil složitosti při nastavení fotoaparátu, vše pěkně „polopatě“. Informace z knih jsou složité a my amatéři je nedokážeme aplikovat v praxi.

Váš kurs má správnou posloupnost a informace do sebe v závěru pěkně zapadnou. Možnost vrátit si část nebo celou lekci značně zvýhodní videokurs i proti živým „školením“. Díky za Váš výklad trpělivého učitele!

Ladislav Edr

“…vše je srozumitelně vysvětleno…”

Chtěl bych vypíchnout dvě hlavní věci, které oceňuji:

1/ Vše je srozumitelně vysvětleno na praktických ukázkách, což znamená, že na video lze koukat s foťákem v ruce a veškeré nastavení si vyzkoušet.

2/ Já osobně oceňuji to, že kurzy jsou online (člověk nemusí nikam dojíždět), lze si je pustit opakovaně (tedy něco vyfotit a podívat se, co jsem udělal špatně, co lze udělat lépe, atp.), cena je velice příznivá a v neposlední řadě jsou vhodné i pro začátečnické kompakty od 8-9 tis. (v mém případě Canon G9X Mark2).

Lukáš Rázl

…“super nápad!“…

Tenhle videokurz byl fakt super nápad. Ráda se k němu vracím a hned aplikuji nabyté znalosti. A na fotkách je to znát. Takže dík!!!

Radka Krafková

…“velká pochvala“…

Musím vyslovit velkou pochvalu. Kurz mě velmi zaujal a v mnohém otevřel oči, přestože se považuji za poměrně zkušeného fotografa.

Josef Svoboda

…“hodí se i pro pokročilejší fotografy“…

Dneska jsem shlédla Vás kurz Rychlý start III. a hrozně se mi líbil.  Můžu jen pochválit a můžu jen doporučit.
Myslím, že se hodí jak pro úplné začátečníky, tak i pro malinko pokročilejší fotografy, za kterého se považuji :), protože fotím ráda, už nějakou dobu, ale vlastně pořád spíš tak nějak intuitivně a pocitově. Díky Vašemu „video tréninku“ jsem schopná porozumět i nastavení a hlavně si jej můžu hned na místě vyzkoušet.
Hrozně mi to pomohlo a určitě se k Vašim video tréninkům budu vracet, protože jsou velmi srozumitelné a hlavně pomáhají.
Martina Patrmanová

…“Kurz mě nadchnul“…

Právě jsem dokončila třetí díl Rychlého startu a znovu velké nadšení. Díky Vám opravdu chápu, jak foťák funguje. Když někomu ukazuji fotky, tak nevěří, že jsem je fotila já a po posledním kurzu jsem si zase spoustu věcí ověřila a zjistila další vychytávky. Ještě jednou dík a těším se na další kurzy.
A ještě dodávám, že i foťák jsem si vybírala podle rad na Vašem webu… Takže ještěže Vás my začátečníci máme :-).

Lea Slámová

…“bez kurzu by zůstala zrcadlovka ve skříni“…

Pokud někdo neví o focení vůbec nic, nebo se chce jen posunout dál, určitě kurzy pana Rybáře doporučuji. Má skvělý talent vše vysvětlit tak, že je to srozumitelné i pro úplného laika.

Po kurzu mi vše připadá mnohem jednodušší a teď když vím, jak se dá s foťákem čarovat, jsou mé fotky mnohem zajímavější. Sama bych na to jak fotit zrcadlovkou určitě nepřišla a zůstala by ve skříni. Proto jsem moc ráda, že jsem to nevzdala a do kurzu se přihlásila.

Dokonce už mám i pár nabídek od známých, kteří viděli mé fotky a chtějí, abych je taky vyfotila 😀

Iveta Ličková