Canon EOS R50 – rychlý start: manuál, tipy a triky (2,5 h)

Váš status
Nepřihlášen/a
Cena
999,00 Kč
Začněte studovat!

Bonusový obsah

Základy ovládání foťáku zdarma v kurzech Rychlý start I.-III.

V kurzu ovládání Canonu R50 několikrát zazní, že je potřeba zvládnout pár základních pojmů a principů fotografování. Tedy jsem k němu dočasně přidal i trojici nyní již legendárního Rychlého start (viz níže). Ano, jsou zcela zadarmo! Stačí si koupit kurz Canon EOS R50 – rychlý start a i tyto kurzy se odemknou. Tak ať se daří! Jan Rybář

Zapomeňte na čtení manuálu - v tomto kurzu vás podrobně provedu nastavením Canonu R50, od těch klíčových, až po ta, která je snadné v menu přehlédnout. A hlavně: pomůžu vám velmi rychle vstoupit do světa fotografování - protože fotky budou zkrátka mnohem lepší, to slibuji!

Přehled o obsahu kurzů včetně traileru najdete přímo na stránce kurzu. Celkem jde o více než 2,5 hodiny videolekcí (plus tři hodiny bonusového obsahu se základy fotografování!).

A pokud máte i jiný foťák podobné kategorie od Canonu, i pro vás dává tento kurz smysl - protože podstata ovládání i funkcí bývá velmi podobná.

To vše v online kurzu Jan Rybáře, vítěze Czech Press Photo a zkušeného lektora.

Co se naučíte:

- naučíte se, jak během pár hodin zvládnout klíčová nastavení této a podobných bezzrcadlovek
- dozvíte se, co přesně čekat od foťáku při dovolené,  protože se v recenzi vydáme se do zelených kopců a kamenných měst  Toskánska, kde prozkoumáme, jak foťák fotí a co umí.
- a pak se ponoříme do podrobného průzkumu menu i všech nastavení a řekneme si to podstatné: co je opravdu zásadní a jak to vše použít tak, aby fotky byly prostě lepší.
- cílem tedy není vás zahltit informacemi, ale vypíchnout to opravdu zásadní. A přitom vám ukázat "skryté poklady",  o nichž je škoda v menu nevědět.

Kurz je unikátní i svojí technologií kdy je snímáno a zaznamenáváno přesně to, co pak uvidíte v hledáčku nebo na displeji svého foťáku. Zkrátka: neustále budete uprostřed dění.

Plus nákupem získáte též bonusový obsah: přístup k bestselleru  Rychlý start I.-III. (dočasná akce). Ve více než třech hodinách tohoto bonusového obsahu získáte přehled o tom, jak rychle proniknout k základům fotografování a ještě lépe ovládat váš foťák.

Tento kurz je samozřejmě součástí oblíbených Balíčku všech kurzů pro fotoaparáty i Superbalíčku všech kurzů na tomto webu.

Platnost přístupu: 1 rok (platí i pro bonusový obsah). Platba je možná převodem i platební kartou.

Comments are closed.